Nabídka volných míst:

VOLNÁ POZICE:

Správa silnic Královéhradeckého kraje, příspěvková organizace, přijme pracovníka na pozici:

druh práce:               INSPEKTOR SILNIČNÍ SÍTĚ

místo výkonu práce:     Správa silnic Královéhradeckého kraje, příspěvková organizace,

                                    Rychnov nad Kněžnou, Pod Budínem 1179,

                                    516 01 Rychnov nad Kněžnou

pracovní obvod:           Rokytnice v Orlických horách a okolí

platová třída*:            10.

pracovní poměr:          na dobu určitou (1 rok), s následnou možností doby neurčité

termín nástupu:           1. června 2018, popř. dle dohody

Požadavky:

  • VŠ, SŠ vzdělání ukončené maturitou (obor dopravní stavby nebo silniční doprava výhodou)

  • 1 rok praxe výhodou

Znalosti zákonů a dalších právních předpisů:

  • Zákon č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích

  • Vyhláška MD č. 104/1997 Sb.

  • Stavební zákon

  • Zákon č. 89/2012 Sb., občanský zákoník

Další požadované dovednosti, znalosti a schopnosti:

  • uživatelská znalost práce na PC

  • řidičský průkaz skupiny B

  • aktivní přístup a profesionální vystupování

  • trestní bezúhonnost

  • schopnost samostatného rozhodování

  • ochota dále se vzdělávat

Náplň práce:

  • vydávání závazných stanovisek pro umístění cizích zařízení do silnic a silničních pomocných pozemků

  • příprava smluv ve smyslu zvláštního užívání silnic a silničních pomocných pozemků

  • provádění pravidelných prohlídek silnic, v souladu s ustanovením § 6 a § 7, Vyhl. MDS čís. 104/1997 Sb., kterou se provádí Zákon čís. 13/1997 Sb., "O pozemních komunikacích", ve znění pozdějších předpisů

  • předávání silnic a silničních pomocných pozemků ke stavebním pracím zhotovitelům, kontrolování průběhu stavebních prací a uvedení do původního stavu, a přebírání silnic, silničních a silničních pomocných pozemků po skončení stavebních prací zpět do své správy

  • sledování průběhu záručních dob a uplatňování záručních oprav (reklamací) po provedených zásazích v silničním majetku

  • evidence a vyřizování žádosti, návrhů, připomínek a stížnosti ve vztahu k silničnímu majetku

  • zajištění operativního hlášení zjištěných závad na silnicích II. a III. třídy, vč. požadavků na jejich odstranění

  • sběr potřeb údržby na silnicích II. a III. třídy

  • spolupráce na zpracování Výrobního plánu Královéhradeckého kraje

  • kontrola dodržování technologických postupů jednotlivých činností a výkonů při provádění údržbových prací na silniční síti

  • přebírání a kontrola fakturace provedených prací běžné a souvislé údržby

Nabízíme:

  • samostatnou různorodou práci a stabilní zázemí

  • pružnou pracovní dobu, jednosměnný provoz, 5 týdnů dovolené, stravenky

  • sick days

  • platovou třídu 10* (platový stupeň 1-12 dle započtené praxe) + osobní ohodnocení

  • příjemné pracovní podmínky

Bližší informace k obsahu práce Vám podá vedoucí střediska RK, Jiří Dvořák,

tel.: 721033197, email: jdvorak@sskhk.cz

Životopisy zasílejte na adresu: ludmila.vlckova@uskhk.eu nejdéle do 25.5.2018.

Do předmětu uveďte „inspektor silniční sítě“.

K životopisu připojte:

  • výpis z evidence Rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce (lze nahradit čestným prohlášením), v případě pozvání k výběrovému řízení výpis z evidence Rejstříku trestů nutností)

  • kopii dokladů o nejvyšším dosažené vzdělání (v případě pozvání k výběrovému řízení bude nutné předložit originál, případně ověřenou kopii)

Přihlášky, které nebudou obsahovat požadované náležitosti, nebudou zařazeny do výběrového řízení.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného uchazeče.

* Odměňování se řídí NV č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Účastí ve výběrovém řízení uchazeč bere na vědomí skutečnost, že oprávněným zájmem organizace je uchovat si poskytnuté osobní údaje uchazeče po dobu 1 roku po skončení výběrového řízení za účelem právní ochrany a případného oslovení uchazeče v dalším výběrovém řízení.