Nabídka volných míst:

Správa silnic Královéhradeckého kraje, příspěvková organizace, přijme pracovníka na pozici:

druh práce: REFERENT/KA SPRÁVY POJIŠTĚNÍ A VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK

místo výkonu práce:     Správa silnic Královéhradeckého kraje, příspěvková organizace,
                                   Kutnohorská 59, 500 04 Hradec Králové,

platová třída*:             9.
pracovní poměr:          na dobu určitou (1 rok), s následnou možností doby neurčité
termín nástupu:          1. června 2019, popř. dle dohody

Požadavky:

    • ÚSO vzdělání ukončené maturitou
    • praxe výhodou

Znalosti zákonů a dalších právních předpisů:

    • zákon č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích
    • zákon č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
    • zákon č. 500/2004 Sb., správní řád

Další požadované dovednosti, znalosti a schopnosti:

    • uživatelská znalost práce na PC
    • řidičský průkaz skupiny B
    • aktivní přístup a profesionální vystupování
    • schopnost samostatného rozhodování
    • ochota dále se vzdělávat
    • spolehlivost a pečlivost
    • komunikativnost, schopnost práce v týmu

Náplň práce:

    • zajišťuje kompletní vedení agendy škod a pojistných událostí na majetku Správy silnic Královéhradeckého kraje
    • podílí se na přípravě, zadávání a kontrole veřejných zakázek

Nabízíme:
    • samostatnou různorodou práci a stabilní zázemí
    • pružnou pracovní dobu, jednosměnný provoz, 5 týdnů dovolené, 4 sick days, stravenky v hodnotě 118,- Kč
    • platovou třídu 9* (platový stupeň 1-12 dle započtené praxe) + osobní ohodnocení
    • příjemné pracovní podmínky
    • průměrný roční hrubý plat včetně odměn 320 000,- Kč (podle délky praxe)

Bližší informace k obsahu práce Vám podá pan Ing. Lubomír Kuchař, ekonomický náměstek, tel.: 602 426 299, email: lkuchar@sskhk.cz.

Životopisy zasílejte na adresu: pmatuskova@sskhk.cz nejdéle do 13.5.2019.
Do předmětu uveďte „REFERENT“.

K životopisu připojte:
    • kopii dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání (v případě pozvání k výběrovému řízení bude nutné předložit originál, případně ověřenou kopii)
    • v případě pozvání k výběrovému řízení nutno předložit výpis z evidence rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce

Přihlášky, které nebudou obsahovat požadované náležitosti, nebudou zařazeny do výběrového řízení.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného uchazeče.

Účastí ve výběrovém řízení  uchazeč  bere na vědomí skutečnost, že oprávněným zájmem organizace je uchovat si poskytnuté osobní údaje uchazeče po dobu 1 roku po skončení výběrového řízení za účelem právní ochrany a případného oslovení uchazeče v dalším výběrovém řízení.

* Odměňování se řídí NV č. 263/2018 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.